Soutěže o nejlepší kérky

Prázdniny jsou tady a do začátku již jubilejního 15. ročníku TATTOO SESSION SILESIA nám zbývají „jen“ 3 měsíce. Přišel čas začít pomalu odkrývat karty – tedy seznámit vás s tím, jaký program jsme si pro vás připravili 😉

A protože TATTOO SESSION SILESIA je hlavně o tetování a my dobře víme, že rozhodnout se, co si necháte letos vytetovat, si vezme nějaký čas, pojďme se podívat, jaké kategorie nás čekají.

Soutěžit budeme oba dva dny – v pátek i v sobotu.

V pátek 4. 10. nás večer čeká jediná kategorie, a to TETOVACÍ STROJEK. Kreativitě se meze nekladou, takže se můžeme těšit na velké, malé, černobílé, barevné, realistické, old/newschoolové… prostě tetovací mašiny všech možných druhů.

 

Sobota 5.10. bude o něco pestřejší. Soutěžit se bude v klasických kategoriích, a to:

BLACK & WHITE

COLOR

a CRAZY.

Ze sobotních tetování zároveň vybereme tu, která od poroty získá nejvíce bodů – vybereme BEST OF DAY a čeká vás také kategorie, do které se můžou přihlásit i tetování starší, a to BEST OF SHOW. Jedinou podmínkou je, aby tatér, který tuto kérku dělal, byl registrovaný na akci TATTOO SESSION SILESIA.

Porotu ještě nemáme, ale pracujeme na tom a poháry – ty vás letos čekají úplně nové.

A na závěr malá návnada – v sobotu proběhne ještě jedna soutěž týkající se tetování. Ale budeme  vás napínat a detaily zveřejníme v příštích týdnech. Nicméně už teď vám můžeme říct, že umění necháme tentokrát stranou. Máte se na co těšit. Takže olá vybírat nový motiv a hledat tatéra, který se vašeho nápadu ujme 🙂