Sobotní tattoo soutěž

Sledovat jak se tvoří tetování od nápadu až po hotovou práci, je prostě nádhera. A vy máte možnost nakouknout těm nejlepším tatérům přímo pod ruce. Ti stráví dva dny nad tvorbou často až neuvěřitelných uměleckých děl, takže si zaslouží být za svou práci odměněni cenou v naší soutěži.

Jak to ale celé probíhá?

Soutěž o nejlepší tetování rozhodně nehodnotí jen to, jak „hezké“ dílo porota vidí. Věřte nám, že je to sakra náročná práce. Porota totiž sleduje techniku provedení (není obraz jako obraz), čisté linky, barevné přechody a stínování, jak dobře kérka sedla tetovanému člověku, jak dobře sedla co do umístění na těle a hlavně jak parádní byl samotný nápad. Doby výběru z katalogů, kdy jste zapíchli prst mezi stránky plné obrázků a řekli: „Toto chci,“ je už nenávratně pryč. Každý chceme být originál, proto se tetování tvoří na míru.

V porotě i letos zasednou profíci z různých oborů – tatéři, fotografové, kreslíři a malíři, sochaři…prostě lidé, kteří o tvorbě uměleckých děl něco ví a dokáží jej posoudit z mnoha různých stránek.

A jaké jsme připravili kategorie? Rozhodně to bude pro tatéry pořádná výzva. Vybírat top kérky totiž budeme v kategoriích:

  • Maorské motivy (Maori)
  • Barevné tetování (Color)
  • Aquarell

…a samozřejmě vyhodnotíme nejlepší tetování dne i celé akce.

Cenu za tetování dne – Best of Day – dostane ten motiv, který v soutěži nasbírá nejvíce bodů. A v kategorii nejlepší tetování akce – Best of Show – budeme hodnotit jakékoliv tetování (tedy i starší), které bylo vytvořeno tatérem, který bude mít  stánek na akci Tattoo Session Silesia. Vždycky je to úžasná podívaná. Na tattoo soutěžích, jako je ta naše, nemá tatér stejný prostor ani klid na vytvoření díly, jaký má při tvorbě v pohodlíčku svého studia. A tady má příležitost se ukázat 😉

Bude váš tatér letos na 16. ročníku? Přijďte jej podpořit. A pokud nebude, přijďte si pro pořádnu dávku inspirace a přehlídku toho nejlepšího, co můžete ve střední Evropě vidět :-O