Poděkování…

logo-mesta-cerveneTak máme úspěšně po akci 🙂 Je naší milou povinností poděkovat vám všem, kteří jste na akci přišli – lidičkám ze všech koutů světa, tatérům a jejich modelům, těm, kteří vás celé dva dny bavili na pódiu programem, těm, kteří vám semo tamo něco pěkného prodali nebo dali najíst a napít.

A samozřejmě největší díky těm, kteří nám finančně i nefinančně pomohli 12. ročník TATTOO SESSION SILESIA vůbec zrealizovat. Takže:

Číst celý příspěvek

Slušný dárek za dvoudenní vstupenky

wp_20161004_14_46_33_richNa samotný závěr jsme si pro vás nechali jedno sladké překvapení 😉

Všechny dvoudenní vstupenku, které si zakoupíte v pátek na Tattoo Session Silesia půjdou do slosování. To proběhne v sobotu odpoledne. A vaše výhra? VOUCHER V HODNOTĚ 2.500,- Kč NA TETOVÁNÍ!

Poměr ceny a hodnoty, myslíme, velmi slušný.

A na co se ještě můžete těšit v průběhu akce?

Číst celý příspěvek

Mají to na háku

Fly High Tribe suspensionFly High Tribe suspension není třeba dlouze představovat. Háky už neodmyslitelně k Tattoo Session Silesia patří. Každá show této partičky je pořádně ostrá a pěkně propracovaná do nejmenších detailů. Silný příběh sledujete se zatajeným dechem. Stejně jako vloni nám naservírují své pikantní krvavé menu ve dvojité dávce. Jednou v pátek večer, jednou v sobotu v noci. Tak řekněte – je silnější zvědavost nebo žaludek?

Tetování a zdraví?

10656166_989205507771821_1624973072_nJak je to vlastně s tetováním v těhotenství? Nebo když trpíte nemocemi kůže?

Co vaše srdce a tetování? Můžete dostat záchvat? Nebo se zhorší váš stávající stav?

Bude problém u vyšetření CT a RTG?

Kde je vlastně pravda ???

Na všechny otázky odpoví primář opavské chirurgie, profík a odborník na slovo vzatý, MUDr. Jiří Hájek. V sobotu 😉

1 2