Dáma v řetězech – video z vystoupení

Tato neskutečně sexy ohebná temná kráska vystoupila na pátečním TATTOO SESSION SILESIA zavěšená na řetězech přímo ze stropu kostela svatého Václava. Vychutnejte si krátký videosestřih z její exkluzívní show 😉

Velká SDÍLEČKA má své vítěze

Na začátku září jsme vyhlásili na Facebooku velkou sdílecí soutěž o tetování v celkové hodnotě 20.000,- Kč. Soutěž byla oslavou 20. výročí působení studia BEKUS ART STYLE, které Tattoo Session Silesia pořádá. Podmínky byly jednoduché, odměna veliká. Naši výherci mohli vyhrát celkem 5 tetovacích voucherů. A to už je co říct 😉 A jak celé klání dopadlo?

Číst celý příspěvek

Výsledky Tattoo soutěže

Jak dopadlo letošní klání v tattoo soutěžích? Rok od roku má porota těžší rozhodování, kdo se stane vítězem. Věřte, že v jejich kůži byste v tuto chvíli být nechtěli. Pravidla si můžete přečíst na stránce ZDE a výsledky v tomto příspěvku:

 

 

 

 

 

Číst celý příspěvek

Fotogalerie 2018

Všechny vaše i naše zážitky ze 14. ročníku Tattoo Session Silesia najdete právě zde.

Děkujeme všem, kteří akci podpořili, vám, kteří jste přijeli tetovat, kteří jste přivezli své obchůdky, kteří jste se starali o naše žaludky i dobrou náladu, kteří jste nás výborně bavili na pódiu nebo pod ním a hlavně vám, kteří jste přijeli tuhle krásnou akci navštívit a kouknout se pod ruce tatérům.

Budeme se těšit zase příští rok 😉

1 2 3 4