Dáma v řetězech

Máte rádi to příjemné mrazení a lechtání v břiše, trošku nervozitu a zatajený dech, když sledujete sexy a zároveň nebezpečnou podívanou? Pak je vystoupení Alžběty Moravcové tím pravým pro vás. A že si to opravdu užijete na 100%. Bety předvede svou neuvěřitelnou show a přivede také dámy z její školy Prostě se hýbej. Co nás tedy čeká?

Alžběta je profesionální novocirkusová akrobatka, hlavní lektorka ve studiu Prostě se hýbej, učitelka na Janáčkově konzervatoři a úřadující Mistryně Evropy v akrobacii na kruhu. Vyhrála několik mezinárodních soutěží, vede workshopy v česku a po celé Evropě. Vystupovala v Bulharsku, Řecku, Itálii, Belgii, Kanadě nebo Estonsku. Je členkou novocirkusového souboru Cirkus trochu jinak a účinkuje ve 3 novocirkusových představeních.
Co pro nás připravila? Zeptali jsme přímo Alžběty:
„Jako každý rok se ve studiu Prostě se hýbej už nemůžeme dočkat TSS. Letos to bude opravdová pastva pro oči. Chystáme šťavnatou choreografii na židlích – tzn. ChairDance. Můžete se těšit na krásné dívky, které budou předvádět své ladné křivky při tanci na židlích.“
A také nás přijde navštívit Dáma v řetězech. Uvidíte nebezpečnou a dechberoucí akrobacii ve výšce v ocelových řetězech v podání úžasné Acrobetky aka Alžběty Moravcové.
Tohle prostě musíte vidět 😉